5.ua

На Київщині 140 учасників АТО отримають у власність земельні ділянки

  У рамках соціальних ініціатив Держземагентства України щодо безкоштовного надання у власність земельних ділянок військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, фахівці Управління Держземагентства у Білоцерківському районі затвердили та вручили військовослужбовцям 140 наказів про надання дозволу на відведення ділянок.


  Про це повідомила прес-служба Держземагентства 27 жовтня.

  "На сьогодні із клопотанням про відведення земельної ділянки до нас звернулося понад 400 учасників АТО (військовослужбовці 72-ї механізованої бригади та інших військових частин Збройних Сил України, формувань МВС та СБУ). Наразі ми вручили перші 140 наказів про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою. Решта – знаходиться на затвердженні в Головному управлінні Держземагентства у Київській області і невдовзі надійдуть", – зазначив під час вручення документів начальник Управління Держземагентства у Білоцерківському районі Олег Гуленко. 

  Довідково. Землевпорядники Київщини сформували 27 земельних масивів загальною площею 407,5 га, які у подальшому можуть бути надані військовослужбовцям – учасникам АТО у власність для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та дляіндивідуального дачного будівництва.

  Раніше повідомлялось, що видача земельних ділянок у користування українським бійцям стала масовою в усіх регіонах країни.
  Попередній матеріал
  Зідан чекає, аби Рібері повернувся у збірну Франції
  Наступний матеріал
  Ціна на нафту знову впала нижче позначки $ 80 за барелль