Фото bukinfo.com.ua

На Буковині правоохоронці викрили конвертаційний центр

  Прокуратура Чернівецької області та спільно зі співробітниками УМВС виявили у Чернівцях конвертаційний центр, в якому щомісяця відмивалися щонайменше 100 мільйонів гривень.

  Про це розповів під час спільної прес-конференції керівник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко та заступник прокурора Буковини Павло Ванзуряк, повідомляє УНІАН.

  За повідомленням правоохоронців, у приміщенні виявили сейф, вщент забитий готівкою. Його силовики відкрили у присутності бійців самооборони.

  Наразі правоохоронці встигли перерахувати приблизно вісім мільйонів гривень із коштів, які знайшли в сейфі конвертаційного центру.

  За словами заступника прокурора області, ”під час спільних з УМВС оперативних заходів у Чернівцях виявили злочинну оборудку, пов’язану з конвертацією валютних цінностей в особливо великих розмірах. Під час обшуку вилучили бухгалтерію, комп’ютерну техніку і гроші в сумі 8 мільйонів гривень - у різних валютах. Це не остаточна сума…”.

  Водночас, начальник УМВС України в Чернівецькій області додав, що конвертаційний центр займався незаконним обігом валюти на території Буковини та Західної України. «Середній незаконний обіг - 100 млн. грн за місяць. Є документація, яка підтверджує це. На місці лежали 25 тисяч євро, прямо на столі. Очевидно в сейф не помістились. В конвертаційному центрі виявлено гривні, долари, євро і близько трьох мільйонів російських рублів”, - повідомив Зінченко.

  Попередній матеріал
  Індія успішно випробувала ракету, здатну нести ядерний заряд
  Наступний матеріал
  Правий Сектор протестує під стінами парламенту
  Теги:
  Loading...