5 канал

Микольська: Український метал не є загрозою для виробників ЄС

  За словами замміністра економіки, українські виробники поводяться на ринку ЄС чесно і не демпінгують

  Одне із завдань Кабінету міністрів – довести Євросоюзу, що українська металургійна продукція, яка поставляється на цей ринок, не є загрозою для ЄС. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська, коментуючи питання про антидемпінгове розслідування з боку ЄС проти української металопродукції.

  "Завдання уряду зараз – показати Єврокомісії дві важливі речі. Що український експорт в ЄС не є загрозою їх нацвиробникам. Навпаки, незважаючи на Угоду про асоціацію, наші виробники є частиною цих ланцюжків доданої вартості. Тобто наш фактично металопрокат, який виготовляється, він використовується європейськими компаніями для того, щоб далі робити готову продукцію й експортувати, в тому числі на ринки третіх країн", – зазначила вона.

  Зі слів Микольської, українські виробники поводяться на ринку ЄС чесно – демпінгу з їх боку немає. "Друга важлива річ: ми говоримо про те, що ми не демпінгуємо. Що наші українські компанії ведуть чесну практику на ринку ЄС. І важливо те, що все ж, якщо ми хочемо будувати, знову таки, важливу вільну торгівлю з ЄС, то ми повинні себе вести як добропорядний партнер", – підкреслила урядовець.

  Як повідомлялося раніше, Євросоюз розпочав антидемпінгове розслідування стосовно української металургійної продукції – гарячекатаного рулону товстого листа.

  Попередній матеріал
  Зубко попередив Раду: Якщо нічого не робити, субсидії "з’їдатимуть" до 75 млрд грн
  Наступний матеріал
  Гриневич: В Україні планують повністю автоматизувати систему ліцензування вишів
  Теги:
  Loading...