5 канал

Микольська: Україна відстоюватиме скасування мита на експорт металу до Туреччини

  Зі слів заступника міністра, скасування мит для української металопродукції може статися за кількома сценаріями

  Українська металургія – одна з галузей індустрії, чиї товари є найбільш експортованими, у тому числі до Туреччини. В рамках угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною українські металурги повинні отримати безмитний доступ на ринок цієї країни. Таку заяву зробила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська, передає "112 Україна".

  "Ми завжди працюємо над тим, щоб наші експортно-орієнтовані підприємства отримали для себе якомога кращі умови. І оскільки ми вважаємо, що українська металопродукція наразі одна з індустрій, чий товар фактично найбільше експортується з України, у тому числі до Туреччини, то наша позиція на цих переговорах полягає в тому, що нам потрібні нулі (безмитний режим – 5.UA) для української металопродукції", – зазначила вона.

  З її слів, скасування мит для української металопродукції може статися за кількома сценаріями. Це, наприклад, може бути поетапне зниження мит: "Як ми на ці нулі вийдемо… Є, наприклад, перехідні періоди, це може бути не одразу, а через період, наприклад, 3 років. Або це може бути поступове зниження – спочатку 50%, потім повне скасування".

  Загалом, за словами заступника міністра, переговори не можна вважати завершеними до моменту, поки угоду не підписано. Тому доля турецьких мит на українську продукцію зараз під питанням. Нагадаємо, Україна перебуває в переговорному процесі щодо підписання угоди про Зону вільної торгівлі з Туреччиною.

  Попередній матеріал
  ЄС закликав Раду відмовитися від експортних мит на металобрухт
  Наступний матеріал
  Окупанти для досвіду воюють на Донбасі, щоб потім піти на війну в Сирії – розвідка
  Теги:
  Loading...