Фото business-gazeta.ru

МВФ вважає, що Україні потрібно дати ще більше грошей

  Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард вважає, що програма допомоги МВФ Україні, попередньо оцінена організацією в $17 млрд., буде недостатньою і її потрібно збільшити.
  Про це вона заявила в інтерв'ю одному з німецьких ділових видань, повідомляє 12 травня AFP.

  "Україна вимагає більше 17 млрд. доларів у вигляді двосторонньої допомоги з-за кордону або фінансової допомоги від інших міжнародних фінансових організацій. Міжнародне співтовариство тут не має вибору", - зазначила голова Фонду .

  За словами Лагард, криза в Україні має великий вплив на міжнародну торгівлю та прямі іноземні інвестиції.

  "Він також впливає на міжнародні потоки капіталу і поставки енергоносіїв  до Європи, тому що Україна є транзитною державою", - зазначила вона.

  На думку глави МВФ, сьогоднішня криза в Україні також буде мати наслідки для світової економіки, а криза в Україні небезпечною, наслідки якої поки важко виміряти.

  Агентство також повідомляє, що Крістін Лагард разом з лідерами чотирьох інших великих міжнародних організацій (ОЕСР, Світового банку, Світової організації торгівлі та Міжнародного бюро праці) у 13 травня відвідають столицю Німеччини, де зустрінуться з федеральним канцлером ФРН  Ангелою Меркель. Під час візиту вони мають наміри обговорити  стан та перспективи розвитку світової економіки з урахуванням "українського питання".
  Попередній матеріал
  КВУ: “референдум” на Сході є фарсом та імітацією волевиявлення
  Наступний матеріал
  Лавров виступив за діалог між Києвом, Донецьком і Луганськом