МВФ: Українська інфляція матиме довготривалі наслідки

  Українська інфляція матиме довготривалі наслідки. У цьому переконаний голова міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Канн. Під час V міжнародного самміту "Ялтинська європейська стратегія", що розпочався в Криму, чільник МВФ закликав терміново боротися із зростанням споживчих цін.
  Інфляція в Україні має нестійкий характер, а відтак є причини вважати, що її рівень може підскочити вище, ніж очікують,- вважає Стросс-Канн.

  Нагадаємо, урядовий прогноз зростання споживчих цін цього року - 15,9%, експертний вищий - від 20% до 25%. Щоправда, пан Стросс-Кан зауважив, - інфляція - проблема не лише України, а й усього світу.

  Домінік Стросс-Кан, голова МВФ: "Велику вісімку турбує проблема інфляції - по трьом причинам - по перше - через те що погіршується рівень життя населення і впливає на бідних, по-друге - через  що підривається майбутнє економічне зростання, а по-третє - що сповільнює реакцію на пропозицію".

  Петро Порошенко, голова Ради НБУ: "Ми вводимо антиінфляційні заходии, ми підвищуємо відсоткові ставки, скорочуємо ліквідність банків. Але якщо у нас будже така інфляція - то потрібні дії як Нацбанку так і синхронні Уряду та Парламенту, а у нас цього на жаль немає".
  Попередній матеріал
  Володимир Кличко планує одружитися
  Наступний матеріал
  Генасамблея ООН відмовилася розглядати питання про Голодомор
  Теги:
  Loading...