5.ua

МВФ розгляне виділення наступних траншів для України на початку 2015 року

  Міжнародний валютний фонд (МВФ) може розглянути виділення третього і четвертого траншів для України на початку наступного року. Про це на прес-конференції заявив офіційний представник МВФ Джеррі Райс.


  "Наступні два транші планується об'єднати в один. Місія представників запланована на листопад 2014 року. Виходячи з цього, засідання Ради директорів відбудеться або до кінця року, або, можливо, на початку наступного року. Є терміни, яких ми дотримуємося…", - заявив Райс, слова якого наводить прес-служба МВФ.

  Раніше повідомлялося, що в Україні в листопада 2014 року приїжджає місія Міжнародного валютного фонду для перегляду програми співпраці з Україною.

  Нагадаємо, 25 вересня Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність перегляду програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом з урахуванням нинішніх реалій. "(Потрібно - Ред.) Переглянути програму МВФ, яка була розрахована на мирний час, і внести туди корективи з урахуванням розвитку останніх подій", - заявив тоді Порошенко.
  Попередній матеріал
  Українці взяли нагороди на чемпіонату Європи з таїландського боксу Муей Тай
  Наступний матеріал
  Наливайченко назвав головного підозрюваного по справі розстрілу на Інститутській
  Теги:
  Loading...