МВФ погодився виділити Україні транш у розмірі $2,8 млрд

  Те, чого так довго чекав уряд, таки сталося. Міжнародний Валютний Фонд погодився виділити Україні транш у розмірі двох мільярдів восьмисот мільйонів доларів.

  Місія МВФ буде рекомендувати керівництву фонду допомогти Києву фінансами. Її чільниця Джейла Пазар-базіолу високо оцінила дії української влади з подолання кризи. Про це вона заявила на спільному з прем`єром брифінгу. Втішена Юлія Тимошенко повідомила, що отримані кошти підуть на покриття дефіциту бюджету та інші нагальні потреби. Зокрема, під час переговорів узгодили програму рекапіталізації тих банків, які зазнали найбільшого удару від кризи. Очікується, що це допоможе стабілізувати фінансову систему України. Утім, дату отримання другого траншу - так і не назвали.

  Джейла Пазарбазіолу, голова місії МВФ в Україні: "Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, адже в останній час Україна досягла суттєвої стабілізації ситуації. Дефіцит поточного рахунку трохи скоротився, інфляція знизилася більше, ніж очікував МВФ. На цьому тлі ми провели дуже плідні консультації з керівництвом України і порозумілися щодо тих напрямків політики, які повинні проводити і надалі".

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Половина траншу за попередніми домовленностями можуть піти до державного бюджету. Ці фінансові ресурси можуть бути використані на розрахунки по зовнішніх, попередньозробленим запозиченням України. І це, ще раз говорю, загальна практика".

  Попередній матеріал
  Протестами зустріли Барака Обаму у Мексиці
  Наступний матеріал
  Потужний землетрус в Афганістані
  Теги:
  Loading...