Москаль закликає владу вивезти вугілля зі складів на Луганщині

  Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль закликає уряд вирішити питання вивезення вугілля зі складів на Луганщині шляхом підпорядкування залізничної інфраструктури.

  Про це він пише у четвер на своєму персональному сайті.

  "Об’єднання "Первомайськвугілля" та "Лисичанськвугілля" в Луганській області стали заручниками невдалого менеджменту в Україні", - заявляє Москаль.

  "В той час, коли на теплоелектростанціях України катастрофічно не вистачає вугілля, і по всій Україні закликають до жорсткої економії електроенергії, на складах "Первомайськвугілля" знаходиться 55 тисяч тонн незатребуваного вугілля, а на складах "Лисичанськвугілля" - 87 тисяч тонн незатребуваного вугілля...", - додає він.

  За його словами, це вугілля лежить "мертвим вантажем" через транспортний колапс на "Укрзалізниці", а шахтарі, які видобули це вугілля, натомість не отримують гроші. Донецька залізниця, управління якої залишилося в окупованому так званою "ДНР" Донецьку, не може виконувати свої функції на підконтрольній Україні частині території Донбасу й вивезти вугілля зі складів Луганщини

  Москаль наголошує, що просить Міністерство інфраструктури "розв’язати цей вузол дуже простим способом - від’єднати від Донецької залізниці залізничну інфраструктуру, що залишилася на контрольованій Україною території Луганської області, й приєднати її до Південної залізниці, управління якої знаходиться в Харкові".

  Відповідного листа з проханням невідкладно вирішити порушені в ньому питання, глава луганської ОДА вже направив прем’єр-міністру України.

  Попередній матеріал
  Європейська Бізнес Асоціація каже про можливе скасування вільної торгівлі України з ЄС
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" відмовився від нардепа Берези

  ОБСЄ зафіксувало вивезення вугілля з Луганщини до РФ

  У Міненерговугілля пояснили, чому в Криму зникало світло

  Міненерговугілля обіцяє, що електрику вимикатимуть не більше 2 год на добу

  Трипільська ТЕС зупинила роботу через нестачу вугілля