Фото poezd-photo.ru

Між Україною та Росією може повністю припинитися залізничне сполучення

  З кінця травня всім російським поїздам може бути заборонено рух по території України.

  Як повідомляє "Комерсантъ" з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією, "Укрзалізниця" уже направила до "РЖД" офіційного листа із проханням припинити з 27 травня продаж квитків на всі поїзди, що прямують по території України. Аналогічний лист, за даними видання, отримала і Білоруська залізниця.

  Причиною такого кроку є "неузгодженість" графіків руху поїздів у Крим.

  Напередодні голова "РЖД" Володимир Якунін заявив про те, що найближчим часом можуть бути припинені перевезення між материковою Україною і АР Крим. За його словами, зараз є сигнали , що "в силу певної неузгодженості графіків руху ці перевезення можуть , принаймні на якийсь час, взагалі припинитися".

  Як повідомили в російській залізниці, у листі, підписаному інженером головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Євгеном Дихне йдеться: "У зв'язку з неузгодженістю руху поїздів між територією материкової України і Автономною Республікою Крим на графік 2014-2015 років прошу закрити продаж проїзних документів на всі поїзди, що курсують по території України з 27 травня до скасування".

  Джерело " Ъ" уточнило, що у ВАТ РЖД "через неоднозначну формулювання листа" збираються повністю припинити продаж квитків на потяги на Україну і до Криму.

  Між тим, видання нагадує, що наприкінці березня ВАТ РЖД запропонувало прискорити проект з будівництва залізниці, що дозволяє здійснювати перевезення в південному напрямку в обхід території України.

  Зараз між Росією і Україною курсує 46 пасажирських поїздів, з них 14 - російського формування, 25 поїздів - українського, ще три поїзди формуються в Білорусі, два - в Молдові і один - в Азербайджані. З Росії до Криму слідують шість поїздів.

  Попередній матеріал
  Шість українських радіостанцій припинили своє мовлення в Криму
  Наступний матеріал
  Меджліс заявляє про неприйнятність проекту Конституції Криму