МінТОТ: Спад економіки окупованого Криму видно з космосу

Космічні знімки можуть свідчити про зменшення рівня економічної активності

Рівень освітленості тимчасово окупованого Криму знизився на 26%, що може свідчити про економічний спад на півострові. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

"Загалом на території тимчасово окупованого півострова рівень освітленості знизився на 26%. Найбільш видиме зниження рівня освітленості можна спостерігати для центральних районів АР Крим та для населених пунктів орієнтованих на надання лікувально-курортних послуг (Ялта, Алушта, Євпаторія - Заозерне)", – йдеться у повідомленні.

У МінТОТ зауважили, що висновки про зниження рівня освітленості тимчасово окупованої території Криму в нічний час  зроблені за результатами аналізу даних космічної зйомки і можуть свідчити про зменшення рівня економічної активності.

/
/

Разом з тим супутникові знімки зафіксували найменше зниження рівня освітленості для населених пунктів, в яких розміщені об'єкти Чорноморського флоту і ЗС Росії (Севастополь, Феодосія, Джанкой, Новофедорівка) і в районі будівництва Керченського мосту (острів Тузла).

МінТОТ повідомляє, що як вихідні дані для аналізу використовувалася інформацію космічної зйомки з супутника Suomi-NPP (США) , що розміщена на ресурсі NASA Earth Observatory.

Нагадаємо, раніше міністерство повідомляло про зниження рівня освітленості окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Попередній матеріал
Фінал Ліги чемпіонів у Києві: як оцінили організацію спортивного свята в УЄФА
Наступний матеріал
ООС про теракти окупантів проти мирного Донбасу: "Тричі за добу порушили Міжнародне право"