Мінсоцполітики завершує виплату першого траншу державних соцдопомог за червень  Як зазначено, станом на 12 червня на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 3,3 млрд. грн., призначених для виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

  Разом з тим, кошти для здійснення виплат у містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області не перераховано у зв’язку з нестабільною ситуацією там. Також з 11 червня місту Сніжне Донецької області перерахування коштів призупинено. При цьому кошти для виплати державних соціальних допомог у містах Антрацит та Червоний Луч Луганської області вже надійшли до отримувачів.

  Крім того, кошти для здійснення пенсійних виплат червня у сумі 11,2 млрд. грн. надійшли на поштові відділення та рахунки банківських установ. Зокрема, пошта забезпечена коштами включно по 15 червня та банки – включно по 13 червня.

  Водночас, виплату пенсій, так само як і державні соцдопомоги, неможливо здійснювати у містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області. До м. Антрацит Луганської області. кошти на здійснення пенсій вже надійшли до отримувачів.

  "При цьому з 11 червня містам Сніжне Донецької області та Червоний Луч Луганської області перерахування та перевезення коштів для здійснення пенсій призупинено", - підкреслили у прес-службі.
  Попередній матеріал
  На корабель ВМСУ "Кіровоград" встановили нове навігаційне обладнання
  Наступний матеріал
  Мін'юст звернувся до суду з прав людини з приводу викрадення дітей-сиріт у місті Сніжне