5.ua

Мінсоцполітики: всі види державної соціальної допомоги збережені

  Соціальна сфера працює безперебійно та жодного зменшення об’єму ані соцвиплат , ані прострочок не буде допущено. Про це 11 квітня сказала Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на нараді у Дніпропетровську, яку провів Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Влада усвідомлює, в яких умовах опинилася країна, при цьому ми так само розуміємо, що нашої підтримки вимагає кожен громадянин нашої держави. Саме тому, незважаючи на дефіцит державного бюджету та жорстку економію, всі види державної соціальної допомоги збережені і не зменшені. Крім того, всі виплати здійснюються своєчасно і за графіком", – наголосила Людмила Денісова.

  Міністр також повідомила, що вже найближчим часом Уряд прийме постанову, відповідно до якої збільшиться розмір щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Також, за її словами, буде проведена індексація пенсій, оскільки на сьогодні інфляція становить більше 3%.

  "У зв’язку з підвищенням тарифів на газ та тепло Уряд розробив спеціальну програму, завдяки якій сім'ї з низькими доходами (а це майже 3,5 млн. сімей) отримають право на компенсацію, що дорівнює різниці між вартістю комунальних послуг після і до підвищення. Приблизно ще один мільйон сімей будуть захищені програмою житлових субсидій. Таким чином, 4,5 млн. сімей отримають державну підтримку і розмір їх платежів за комунальні послуги не зміниться", – зазначила Людмила Денісова.

  Міністр підкреслила, що Уряд робить все можливе, аби в цій непростій ситуації максимально мінімізувати негативні наслідки складного економічного становища для громадян України.

  Попередній матеріал
  Міноборони бачить перспективу Європейської системи колективної безпеки
  Наступний матеріал
  Уряд поверне владу територіальним громадам - в міста та села