ТСН

Мінсоцполітики обіцяє зростання зарплат бюджетників на 50%

Напередодні уряд затвердив бюджет на 2017 рік

Наступного року оклади бюджетних працівників зростуть у середньому на 50% через ініційоване урядом підвищення мінімальної зарплати. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева під час Години уряду у Верховній Раді, передає УНІАН.

"Зростуть оклади працівників бюджетної сфери. У середньому зростання становитиме 50%", – заявив Рева.

Він також зазначив, що рівень зарплат бюджетників залежатиме від кваліфікації та складності робіт. Так, зарплата дільничного терапевта вищої категорії, віднесена до 13 розряду єдиної тарифної сітки, становитиме від 4940 грн до 8475 грн із урахуванням надбавок. Натомість, фельдшер вищої категорії за 10 тарифним розрядом отримає від 3960 грн до 4230 грн.

Крім того, за словами міністра соцполітики, тарифні розряди вчителів було підвищено на дві позиції. "Таким чином, рівень зростання оплати їхньої праці додатково враховуватиме підвищення з 1 січня 2017 року цього показника", – сказав Рева.

У відомстві запевняють, що зарплата вчителя вищої категорії, якого віднесуть тепер не до 12, а до 14 розряду, наступного року становитиме від 5266 грн до 6841 грн. Водночас, вчителі без категорії отримуватимуть від 3960 грн до 4853 грн. "Тобто, зарплата буде в півтора-два рази вища, ніж у тих, хто отримує мінімальну зарплату". 

Нагадаємо, за даними Мінсоцполітики, керівники майже 50 тисяч українських компаній офіційно отримують 1500 грн зарплати на місяць.

Як відомо, напередодні уряд затвердив бюджет на 2017 рік і зберіг пункт про збільшення мінімальної зарплати.

Попередній матеріал
Прокуратура Луганщини направила справу "податківця ЛНР" до суду
Наступний матеріал
Міністр енергетики розповів, як Україна зменшує постачання вугілля із зони АТО
Loading...

Рева: 47 тис. керівників українських компаній офіційно отримують 1500 грн зарплати на місяць

Уряд затвердив бюджет на 2017 рік і зберіг пункт про збільшення мінімальної зарплати

Підвищення мінімальної зарплати не впливатиме на субсидії ще дві зими – Кабмін

Активіст назвав "найбідніших" по зарплатах депутатів