5.ua

Міноборони: Миротворці приносять у держбюджет 200 млрд. грн щороку

  За останні п’ять років Україна заробила 1 трильйон гривень на участі в миротворчих операціях. Про це журналістам під час брифінгу 30 травня повідомив представник Генерального штабу ЗСУ полковник Андрій Ординович.


  " За останні 5 років Україна отримала приблизно 1 трильйон гривень за участь українських військових в миротворчих місіях ООН. Окрім грошей, наша держава отримала і додаткову економію коштів, які мали б витрачатися на підготовку висококласних пілотів в Україні, – зазначив полковник Андрій Ординович. – Для прикладу, за цінами 2012 року, підготовка льотчика третього класу для вертольотів Мі-8 і Мі-24 складає приблизно 3 мільйона 700 тисяч гривень. Для отримання цієї класності потрібно щоб пілот виконав норму і налітав 150 годин".

  За його словами, для підготовки пілотів 2 класу потрібно налітати 300 годин і вартість підготовки військового льотчика збільшується в 2 рази.

  " За ці роки ми маємо одного добре підготовленого льотчика першого класу, два пілота 2 класу та 89 пілотів третього класу, які брали участь в миротворчих місіях", – повідомив полковник журналістам.
  Попередній матеріал
  Заборгованість із зарплати становить більше 950 млн грн - Мінфін
  Наступний матеріал
  У "Кадетському корпусі" вітали перших випускників
  Теги:
  Loading...