5.ua

Міністр економічного розвитку розповів про можливості від асоціації з ЄС

  Можливості, які надають українським бізнесменам підписані угоди про асоціацію з ЄС, залежатимуть від того, як швидко переорієнтуються підприємці в Україні та як вони змінять своє сприйняття нової економічної реальності.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр економрозвитку України Павло Шеремета.

  За його думкою,  "успіх Асоціації з ЄС залежатиме від того, як швидко ми зможемо переключитись з теми "ризиків" на тему "можливостей".

  "Вчора зустрівся з Ярославом Микитиним, Головою правління Каховського заводу електрозварювального устаткування (КЗЕСО). Ми познайомились більше ніж 10 років тому, коли підприємство експортувало, в основному, до Росії і лише починало інтенсивно вводити європейські стандарти якості і управління. Сьогодні КЗЕСО експортує у більше ніж у сотню країн світу. Частка Росії - 15%, ЄС - понад 50%. Чутки про неминучу смерть українського машинобудування після підписання Угоди про ЗВТ з ЄС є сильно перебільшені", - зазначив міністр.

  Як відомо, на початку червня Єврокомісія створила Групу підтримки України, основне завдання якої полягає передусім у координації зусиль європейських інституцій у їхній допомозі Україні.

  Попередній матеріал
  Президент Болгарії розпустив парламент
  Наступний матеріал
  Білорусь та Казахстан не підвищать мито на українські товари на вимогу Росії
  Теги:
  Loading...