Фото mil.gov.ua

Мінфін випустить облігації для фінансування Збройних Сил України

  Мінфін випустить облігації внутрішньої державної позики "Військові облігації" та казначейських зобов'язань "Військові".

  По це повідомляє прес-служба Мінфіну.

  Міністерство фінансів України планує здійснити два випуски державних цінних паперів для фінансування потреб Збройних Сил України:

  - облігації внутрішньої державної позики «Військові облігації» у без документарній формі на загальну суму 1 млрд. гривень із строком обігу 2 роки, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних для залучення коштів від внутрішніх інвесторів (комерційних банків, інших юридичних та фізичних осіб). Розміщення облігацій здійснюватиметься на аукціонах, що проводитимуться у визначений день щотижня Національним банком України через первинних дилерів;

  - казначейські зобов'язання «Військові» на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень із строком обігу 2 роки, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних для розміщення серед населення. Розміщення казначейських зобов'язань «Військові» відбуватиметься після їх виготовлення.

  Таким чином, Міністерство фінансів України започатковує розміщення державних цінних паперів з фіксованою ставкою доходу для залучення додаткових коштів до державного бюджету. Така пропозиція є закликом до спільноти щодо об’єднання зусиль, бажань та намірів долучитися до вирішення загальнонаціональних завдань та надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

  Попередній матеріал
  Замість голів облдержадміністрацій в Україні з'являться префекти
  Наступний матеріал
  За 5 років в Україні кількість курців скоротилась на 20%