5.ua

Мінфін Росії «налагодив співпрацю» з Мінфіном Криму

  Міністерство фінансів Російської Федерації «налагодило співпрацю» з Мінфіном Криму.

   Про це міністр фінансів РФ Антон Сілуанов повідомив на нараді з Президентом Росії Володимиром Путіним, інформує УНІАН.

  Сілуанов відзначив, що загальна ситуація в Україні непроста, скорочується фінансування витрат бюджету. За його оцінками, скорочення витрат державного бюджету України відбудеться приблизно на 15%.

  «Це, звичайно, торкнеться і допомоги регіонів, у тому числі і Криму, тому ми зараз на рівні Міністерства фінансів налагодили співпрацю, взаємовідносини з Міністерством фінансів Криму», - сказав Сілуанов.

  Відповідаючи на запитання Путіна про ситуацію в Україні «в цілому», очільник російського Мінфіну сказав, що іноземні партнери пропонують їй підтримку, в першу чергу, за рахунок коштів Міжнародного валютного фонду. Також свою допомогу Україні пропонують США, країни Європейського Союзу.

  «На наш погляд, ми тут теж маємо заготовити різні варіанти надання підтримки у разі погіршення загальної ситуації», - відзначив Сілуанов

  При цьому він повідомив, що представники російських регіонів виступили з пропозиціями надати фінансову підтримку українським прикордонним регіонам.

  «Ці угоди можуть бути реалізовані у даний час», - сказав Сілуанов.

  Нагадаємо, 3 березня міністр фінансів РФ Сілуанов заявив, що Міністерства фінансів Росії і Криму проводять консультації щодо фінансової допомоги автономії для забезпечення виплат бюджетникам і соціальних зобов`язань.
  За його словами, дефіцит бюджету АР Крим становить близько 10 млрд грн - близько 35 млрд рублів.

  Того самого дня міністр фінансів України Олександр Шлапак заявив, що все соцвиплати в Україні фінансуються безперебійно, відповідно до плану і в повному обсязі.

  «Міністерство фінансів повідомляє, що в усіх регіонах України і в АР Крим всі захищені статті витрат державного бюджету фінансуються на 100% і відповідно до плану. На казначейських рахунках є необхідні кошти для фінансування соціальних виплат», - зазначається в повідомленні.

  Сьогодні, 5 березня, прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк спрогнозував, що курортного сезону в АРК не буде, тому доручив розробити план надання автономії додаткових дотацій з держбюджету.

  Попередній матеріал
  Міністр молоді і спорту України бойкотуватиме Паралімпіаду в Сочі
  Наступний матеріал
  Путін надіється на подальше економічне співробітництво з Україною
  Теги:
  Loading...