5.ua

Мінфін обіцяє публічне і відкрите обговорення проекту бюджету-2015

  21 серпня у Комунікативному центрі Уряду було проведено експертну зустріч на тему "Особливості формування державного і регіонального бюджетів на 2015 рік".
  Про це повідомляє "Урядовий портал".

  Так, стало відомо, що на даний час Урядом не затверджено макропрогноз на 2015-2017 роки. Незважаючи на це, до 7 вересня проект бюджету має бути подано на розгляд Кабінету Міністрів України.

  Як пояснила заступник директора департаменту місцевих бюджетів Мінфіну Галина Маркович, формування державного бюджету в частині місцевих бюджетів і міжбюджетних відносин також має проводитися на діючій законодавчій базі, оскільки запропонований Мінфіном законопроект, який був внесений до Верховної Ради, про внесення змін до Бюджетного кодексу і нова модель міжбюджетних відносин на сьогодні не схвалено.

  "Тому у нас іде дуже напружена робота з формування показників місцевих бюджетів. Всім головам обласних державних адміністрацій направлено лист щодо особливостей формування розрахункових показників місцевих бюджетів на 2015 рік, розрахункові показники доходів місцевих бюджетів, що враховується при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів. На сьогодні закінчується робота щодо розрахунку показників видаткової частини місцевих бюджетів", - зазначила  заступник директора департаменту місцевих бюджетів.

  Звертаючись до регіональних представників, Галина Маркович також висловила надію, що Парламент прийме законопроект.
   "У нас зараз триває робота з його доопрацювання. І ми маємо велику надію, так само, як і ви, що цей проект буде прийнято, і запропоновані новації дадуть позитивний результат в частині, перерозподілу ресурсу на органи місцевого самоврядування", - зазначила вона.

  Після завершення експертної зустрічі директор департаменту державного бюджету Володимир Лозицький запевнив, що обговорення проекту бюджету на 2015 рік буде відкритим.
  "Міністерство із задоволенням розпочинає публічно обговорення проекту бюджету безпосередньо до його подання навіть до Кабінету Міністрів. Ми будемо опрацьовувати всі пропозиції і зауваження, які будуть нам надходити. І продовжувати обговорення цього документа публічно, прозоро і відкрито", - зауважив представник Мінфіну.
  Попередній матеріал
  Укрпошта не прийматиме бандеролі та посилки у закритому вигляді
  Наступний матеріал
  Рятувальники на Луганщині почали відбудовувати важливий міст, зруйнований диверсантами
  Теги:
  Loading...