Мінфін готує новий 30-% податок на витрати, які перевищують доходи

  Міністерство фінансів України спільно з Державною фіскальною службою екстрено готують до розгляду у Верховній Раді проект податкової реформи, який передбачає введення нового 30-% податку на суму, що перевищує витрати фізичних осіб над їхніми доходами.


  Про це повідомила на прес-конференції народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Продан, пише УНІАН.

  "Якщо у тебе витрати перевищують доходи, які ти задекларував, і ти не можеш довести, де ти взяв із задекларованого майна гроші, які витратив, то з перевитрат ти маєш сплатити 30% податків", - пояснила вона, уточнивши при цьому, що норма законопроекту може бути змінена в парламенті.

  Також депутат повідомила, що проект податкової реформи передбачає посилення повноважень співробітників фіскальної служби.

  "Дається їм право без рішення суду, самостійно донараховувати. Термін пройшов - і відразу на стягнення. Дається право стягнення на дебіторську заборгованість. Якщо ти винен бюджету, і у тебе немає, що відняти, але у тебе є заборгованість чиясь перед тобою, то податківці підуть по ланцюжку далі", - розповіла вона.

  За її словами, зміни у податкове законодавство Кабмін мав розглянути сьогодні, 8 грудня, а в середу, 10 грудня відповідна законодавча ініціатива може бути направлена на розгляд в профільний комітет парламенту.
  Попередній матеріал
  МЗС радить українцям не їхати на Філіппіни
  Наступний матеріал
  "Укроборонпром" уклав низку договорів з ATN на поставки військового обладнання