5.ua

Міненерго: Українська енергетика мінімізує витрати та збільшить використання вугілля

  В енергетичній галузі України зараз буде приділено пріоритетну увагу власному газовидобувному сектору за участю провідних нафтогазових компаній світу, а також проектам в атомно-промисловому комплексі з метою створення вітчизняного ядерно-паливного циклу для уникнення монопольної залежності від Російської Федерації. Про це 4 квітня наголосив Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан під час брифінгу.

  "Зараз здійснюється перегляд структури балансу електричної енергії та палива на 2014 рік за принципом максимального використання вітчизняного вугілля і мінімального використання газу; також оптимізуються інвестиційні програми та проекти у контексті мінімізації витрат; планується припинення неефективних проектів, усунення посередників у постачанні товарно-матеріальних цінностей для підприємств ПЕК», - наголосив міністр.

  Окремо Юрій Продан зупинився на питаннях удосконалення законодавства та покращення умов для залучення інвестицій, впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей та використання можливостей України в рамках головування в Європейському Енергетичному Співтоваристві.

  Серед запланованих завдань у нафтогазовій галузі Міністр назвав реструктуризацію НАК "Нафтогаз України" відповідно до міжнародних зобов’язань, а в електроенергетиці - забезпечення інтеграційних процесів для здійснення паралельної роботи Об’єднаної енергосистеми України з енергосистемами країн Європи.

  Нагадаємо, 3 квітня глава Уряду Арсеній Яценюк назвав нову ціну, встановлену Росією на газ політично мотивованою та економічно необґрунтованою.

  Попередній матеріал
  В Одесі мітингують прихильники і противники влади – міліція остерігається провокацій
  Наступний матеріал
  СБУ називає інформацію про українських диверсантів в Росії "маячнею"
  Теги:
  Loading...