5.ua

Мінагрополітики розглянуло заходи з покращення місця України у рейтингу Світового банку

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства разом із представниками громадських організацій взяли участь у міжвідомчій нараді, на якій узгоджено заходи для впливу на місце України у рейтингу Світового банку  2016.

  Про це 10 жовтня повідомила прес-служба Мінагрополітики.

  Зокрема повідомлено, що заступник міністра Олександр Сень наголосив на важливості активної позиції громадських організацій, які репрезентують інтереси національних товаровиробників.

  "У країнах ЄС саме консолідованим об’єднанням товаровиробників належить провідна роль у забезпеченні дієвого контролю за ринками продукції власного виробництва. Європейською системою контролю передбачено солідарність відповідальності асоціацій виробників та особисту відповідальність кожного підприємця. Державні органи проводять переважно вибіркові перевірки, визначаючи ефективність ринкового саморегулювання", - зазначив Олександр Сень.

  На нараді було узгоджено скасування низки дозвільних документів у сфері аграрного бізнесу. Зокрема тих, що не входять до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, проте все ще передбачені спеціальним законодавством.

  Крім того, прийнято рішення про підготовку нормативно-правових актів, необхідних для скорочення строків та спрощення порядків видачі дозвільних документів.
  Попередній матеріал
  Конституційний суд перевіряє "мовний закон" Ківалова-Колісніченка
  Наступний матеріал
  Уряд офіційно призначив П’ятницького головою Мінекономрозвитку
  Теги:
  Loading...