МФК подвоїть обсяг інвестицій в Україну

  Подвоїти об`єм інвестицій в Україну наступного року - домовилися Юлія Тимошенко та віце-президент Міжнародної фінансової корпорації. Корпорації є підрозділом Світового банку. Зутріч відбулася перед засіданням уряду.

  Кошти призначатимуться для фінансового сектору, сільського господарства та енергетики. У цьому році міжнародна фінансова корпорація інвестувала в Україну трохи менше 200 мільйонів доларів. Ця структура є підрозділом світового банку. Вона спеціалізується на фінансуванні приватного сектору економіки. За час співпраці з Україною - а це з 1993 року - МФК інвестувала понад мільярд доларів у майже півсотні проектів в Україні.

  Ларс Танелл, віце-президент корпорації IFC: "Ми сподіваємося збільшити допомогу Україні більш ніж удвічі. Зараз ми вкладаємо 200 мільйонів доларів. Сподіваюся, що ми зможемо збільшити інвестиції до 500 мільйонів. Але це не тільки кошти. Ми також допомагаємо порадами, щоб запроваджувати стандарти - з управління, прозорості, захисту довкілля, а також соціальні стандарти".

  Попередній матеріал
  Майкла Джексона поховають сьогодні ввечері
  Наступний матеріал
  На Філіппінах викрали громадянина України
  Теги: