5.ua

Метро у Дніпропетровську добудують на гроші європейських інвесторів

  Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) по завершенню будівництва метрополітену в місті Дніпропетровську.


  Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідний закон проголосувало 265 народних депутатів з 316 зареєстрованих в залі засідань у вівторок в Києві.

  Як повідомлялося, ця угода була підписана 25 жовтня 2013.

  Розроблений спільно з ЄІБ проект "Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську" припускає розширення підземки на 4 км вздовж просп. Карла Маркса.

  Будівництво буде завершено від станції "Комунарська" до станції "Музейна" з електродепо. Передбачається звести три нові станції - "Театральна", "Центральна" і "Музейна". Проект передбачає з'єднання існуючої гілки метрополітену з центром міста.

  Для реалізації проекту "Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську" України 27 липня 2012 року вже притягнуто кредитні гроші Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі 152 млн євро.

  1 вересня 2014 президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект" Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську ") між Україною та Європейським інвестиційним банком".
  Попередній матеріал
  У Павлограді СБУ затримала проросійську диверсійну групу
  Наступний матеріал
  Поранених українських бійців лікуватимуть у Естонії
  Теги:
  Loading...