Металурги невдоволені потенційно новими тарифами на з/д перевезення

  За 2 тижні робоча група за участю підприємців та представників влади має опрацювати усі пропозиції до нового збірника тарифів на залізничні вантажні перевезення. Нагадаємо, "Укрзалізниця" планує якнайшвидше затвердити цей документ, що міститиме прозору методику визначення вартості послуг.

  Зокрема збірник розділяє плату за користування інфраструктурою, локомативами та вагонами. Керівництво монополіста переконане - це дозволить скоротити низку додаткових зборів, водночас знизити тарифи на перевезення деяких товарів - зокрема хімдобрив, продуктів харчування та контейнерів. Утім претензії до документу мають металурги - адже більшість підприємств галузі мають власний рухомий склад, використання якого стане дорожчим.

  Олексій Павлець, начальник управління залізничним транспортом ВАТ "Запоріжсталь": "На 12,6% зросли витрати, у грошовому еквівалентні це 5 млн щомісячно. Багато кажуть - що прозоро все, ми вам розкажемо, а насправді там все покрито мраком. Це моя думка, і думка усіх металургів - такий збірник приймати рано".

  Віктор Чорний, заступник генерального директора "Укрзалізниці": "Для операторів у збірнику взагалі відсутня вагонна складова. Вона визначається самостійно оператором, зважаючи на його фінансову спроможність, формується ринком".

  Попередній матеріал
  Відтепер Держкомстат оприлюднюватиме показник ВВП щокварталу
  Наступний матеріал
  МВФ: економічна ситуація в світі стабілізується
  Теги:
  Loading...