Меморандум про співпрацю з МВФ щодо надання кредиту - буде готовий навесні

  Меморандум про співпрацю з Міжнародним валютним фондом щодо надання кредиту - буде готовий до підписання навесні. Принаймні, на це сподіваються у Кабінеті Міністрів. Урядовці кажуть: наприкінці березня Україну має відвідати технічна місія МВФ. Позитивного результату від перемов із Фондом чекає і прем`єр Микола Азаров.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр: "Завершились у меня переговоры с Миссией международного валютного фонда. Мы обсудили перспективы развития, в том числе и мировой экономики. И, естесственно и экономики Украины. И пришли к общему выводу, что, в общем-то необходимы очень серьезные усилия для того, чтобы выйти на запланированные 3,-3,5%, а может быть и чуть больше темпов экономического развития на следующий год. Разговор настраивает нас на позитивный результат".

  Експерти місії Міжнародного валютного фонду продовжать роботу над українським питанням у Вашингтоні, де готуватимуть наступний раунд переговорів. Дата візиту поки що невідома. Місія МВФ працювала в Києві з 29 січня - вивчала умови для поновлення кредитування. Три роки тому Україна погодила з Фондом  програму "стенд-бай", за якою планувала отримати у користування понад 15-ть мільярдів доларів кредиту. Отримала ж лише п`яту частину через невиконання Києвом домовленостей. Зокрема - відмову підвищувати ціни на газ для населення.

  Попередній матеріал
  Радбез ООН засуджує ядерні випробування у КНДР
  Наступний матеріал
  У Києві презентували "Село, в якому народжуються казки"
  Теги:
  Loading...