5.ua

Львів та Дніпропетровськ з'єднав новий авіарейс

  Відкрито пряме повітряне сполучення з Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького до Дніпропетровська. Про це 7 липня повідомляє прес-служба Льівіської ОДА.


  Як зазначається у повідомленні, перший регулярний рейс з Дніпропетровська Львівський аеропорт прийняв 4 липня.

  "Всього одна година сорок хвилин і ми - на львівській землі. Дуже приємно, що здійснилась мрія. Я мріяв про те, щоб хоча б на кілька годин прилетіли до Львова і випити горнятко дуже ароматної львівської кави. І найголовніше, що я привіз львів’янам наше тепло, наші усмішки, наші  вітання, що наші області обְ’єднались. Вони об’єднались завдяки тому рейсу, який сьогодні запущений між Дніпропетровськом і Львовом. Я думаю, що це початок довгої і теплої співпраці між областями", – сказав представник дніпропетровської делегації, радник Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Трейгерман.

  "Це є той крок, який показує, що Схід і Захід як ніколи разом. Є бачення як Сходу так і Заходу, що Україна – це єдина країна з непорушними кордонами, з цілісним народом.  Тому вважаємо, що такий авіарейс, такий напрямок нам потрібен, він буде працювати", – сказав на зустрічі делегації із Дніпропетровська заступник Голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук.

  Повідомляється, що перший рейс з Дніпропетровська Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького зустрів традиційним водяним салютом із пожежних машин та хлібом-сіллю.

  "Регулярні рейси відбуватимуться чотири рази на тиждень на літаках Embraer-145, з двома класами обслуговування — "Преміум Економ" і "Економ". Рейси здійснюватиме авіакомпанія "Дніпроавіа".
  Попередній матеріал
  Кличко на мундіалі вболюватиме за збірну Німеччини
  Наступний матеріал
  Протягом ночі терористи обстріляли три пункти сил АТО, втрат серед військовослужбовців немає
  Loading...