obozrevatel.ua

Китай готовий виділити Україні ще $3,5-4 млрд - Швайка

  Китайська Народна Республіка готова виділити ще $3,5-4 млрд в рамках кредитно-торговельного співробітництва з ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ).


  Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Ігор Швайка під час III Всеукраїнського аграрного форуму в Києві в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "В даний час працює делегація КНР, яка вчора-позавчора проводила переговори в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві аграрної політики і продовольства та ДПЗКУ. Можу сказати, китайська корпорація, яка працює в ДПЗКУ, готова відпрацьовувати другий етап, який складає суму приблизно $3,5-4 млрд ", - сказав він.

  ДПЗКУ 2012 року домовилася з Експортно-імпортним банком Китаю про надання кредиту $1,5 млрд, який планувалося використовувати на спотові і форвардні закупівлі 4 млн тонн зерна (по 2 млн тонн на умовах форварда і за прямими контрактами) для їх експорту за торговими угодами з КНР у 2013/2014 МР. Такий же обсяг експорту передбачений і на 2014/2015 МР.

  Оператором з китайської сторони за даним контрактом, розрахованим на 15 років, виступила Китайська національна корпорація машинної промисловості і генеральних підрядів.

  Передбачалося, що надалі китайська сторона виділить ще $1,5 млрд на проекти зрошення і розвитку зернової логістики.
  Попередній матеріал
  80% міліціонерів замінять на новачків - Аваков
  Наступний матеріал
  У шести регіонах Росії через українських біженців ввели надзвичайний стан
  Loading...