5.ua

Кубів запевнив, що економічні проблеми НБУ подолає швидко

  Ситуація в економіці України зміниться, але на даний час слід запастися терпінням, оскільки ні за два місяці, ні за півроку виправити помилки минулих років неможливо. Про це заявив голова Національного банку України Степан Кубів, звертаючись до громадян, що 9 квітня пікетували будівлю НБУ.

  "Крок за кроком ми змінимо країну. Але я прошу на даний момент терпіння і підтримки. За два місяці, за півроку одержати якість від того, що відбувалося за минулі роки, неможливо", – сказав Кубів учасникам мітингу, які вимагали негайної стабілізації економічної ситуації в країні і заявили про свій намір у разі невиконання цієї вимоги через тиждень провести протестні акції в усіх областях України.

  "Я прошу дати можливість працювати. Сьогодні наша третя зустріч. Я відкритий для вас, але я повинен інтелектуально працювати", – сказав Кубів і закликав громадян повірити йому і допомогти в цьому.

  Нагадаємо, продовжується знецінення національної валюти: станом на 9 квітня вартість долара США на міжбанківському ринку України досягла 12,15 грн/дол.

  Попередній матеріал
  Прикордонники не пустили до України 300 підозрілих осіб з Придністров’я
  Наступний матеріал
  Міністри фінансів країн-членів G7 зустрінуться, щоб обговорити ситуацію в Україні
  Теги:
  Loading...