Фото kotomka.com

Кремль: Росія поки не буде вимагати від України $35 млрд

  У Кремлі заявляють, що Москва поки не збирається вимагати від Києва сплатити борг, про який напередодні президент РФ Володимир Путін

  Як повідомив газеті "Комерсанъ" прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, у Росії поки немає наміру стягувати ці $35400000000 (20% від ВВП України в минулому році). "Сума - просто ілюстрація суперечливості ситуації" , - сказав Пєсков.

  За словами прес-секретаря Кремля, Путні направив свого листа саме лідерам європейських держав, а не Єврокомісії, оскільки мова йде про переговори з кожною європейською країною окремо, бо "кожна країна купує російський газ окремо".

  Нагадаємо, з 1 квітня Росія підвищила ціну на блакитне паливо ля України до $385,5 за 1000 кубометрів. А всього за два дні Москва ввела мито на поставки газу до України – як наслідок, ціна підвищилася до $485 за 1000 кубометрів.

  Зараз ціна на російський газ для України – найвища серед усіх клієнтів "Газпрому" і більш ніж на $100 перевищує середню ставку для Європи.

  9 квітня Путін заявив, що в нинішній ситуації "Газпром" має постачати газ в Україну в тому обсязі, який буде сплачений за місяць вперед. Однак, за його словами, це має статися після переговорів з українською стороною.

  Попередній матеріал
  Меджліс заявляє про неприйнятність проекту Конституції Криму
  Наступний матеріал
  У США автобус зі школярами зіткнувся з вантажівкою, загинули дев'ять людей