Крадені мобільні блокуватимуть по IMEI

  Усі мобільні телефони - до загального реєстру. Відтепер оригінальний код IMEI кожного апарату має бути внесений до державної бази даних. У такий спосіб влада планує запобігти нелегальному ввозу мобілок та створити ефективний інструмент для боротьби з їх крадіжками.
  Зареєструвати номера і офіційно, і нелегально ввезених апаратів  можна до 30-го червня. Якщо ж несертифікований товар імпортували після 28 березня - дати запровадження нового порядку - його вже не можна буде оформити. Тому покупцям радять бути уважними, а продавців зобов`яжуть забезпечити умови для відповідної перевірки.  

  У випадку ж втрати телефону, треба буде повідомити його персональний номер міліції, він потрапить до "чорного списку", а використання апарату заблокує мобільний оператор. В результаті прогнозують зниження кількості крадіжок і незначне подорожчання сертифікованих засобів мобільного зв`язку.

  Володимир Кириченко, заступник начальника Українського Державного Центру Радіочастот з питань радіоелекторнних засобів: "Здорожчання можливе лише на 10% вважають деякі оператори, проте я думаю буде менше, бо ціни "сірих" телефонів підв`язані до білого ринку".
  Попередній матеріал
  Елітні та заставні квартири продовжують дешевшати
  Наступний матеріал
  У Київському річпорті ріжуть криголами на металолом
  Теги:
  Loading...