5 канал

Колодюк: Правоохоронці не мають права вилучати сервери в IT-компаній

Правоохоронні органи не мають права вилучати сервери в телекомунікаційних компаній - вони можуть лише копіювати інформацію.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив голова асоціації венчурних інвесторів Андрій Колодюк. "(Правоохоронці - 5.ua) вилучають сервери попри закон, який не дозволяє цього робити, тому що правоохоронні органи повинні тільки копіювати інформацію, яка їм потрібна", - зауважив голова асоціації венчурних інвесторів.

За його словами, на сьогодні ми маємо тенденцію обшуків IT-компаній, що негативно впливає на інвестиційний імідж України. 

"Сьогодні ми маємо ситуацію, коли за останні декілька місяців було таких 15 обшуків в IT-компаніях, і в компаніях, які є міжнародними, і в компаніях, які котуються на міжнародних інвестиційних біржах, і саме вже в іноземних ЗМІ пишуть те, що IT-бізнес в Україні ошукують правоохоронні органи і треба тікати з цієї країни. Маємо тенденцію того, що сьогодні не просто відбувається якась робота по окремим компаніям, це вже сьогодні тенденція, яка приводить до того, що на інвестиційному іміджі України можна ставити хрест, якщо цю ситуацію не виправити в найближчі дні. Знаєте чому? Тому що кожен тиждень в Україні інвестують в IT-компанію", - сказав він.

Нагадаємо, в останні місяці зросла кількість обшуків компаній IT-сектора правоохоронними органами, які вилучають їх майно і часто паралізують роботу. 

Попередній матеріал
За день у зоні АТО був лише один вогневий контакт – ворожий снайпер обстріляв Попасну
Наступний матеріал
Порошенко: Фейкові "вибори" на окупованих територіях Донбасу знищать мирний процес
Теги:
Loading...