Харківський завод ім. Малишева завинив працівникам 43 млн грн [відео]

  Більше 43-х мільйони гривень винен харківський завод імені Малишева своїм працівникам. Розрахуватися їм обіцяють лише після того, як за виконаний контракт віддасть гроші Ірак. Підприємство виготовило і поставило до цієї країни БТРи та іншу техніку.

  Наталія Клименко пропрацювала на заводі імені Малишева 40 років. На пенсію пішла, так і не отримавши зарплату за кілька місяців. Нині заборгованість їй виплачують - мізерними частинами.   

  Наталія Клименко, колишня працівниця заводу імені В. А. Малишева: "Я получила на той неделе 41 гривну, сегодня получила 8 гривень. В понедельник нам обещеют еще 32 гривны, и так я буду получать свои деньги. Претензии предьявлять, кому? Это в Киеве должны разобраться".

  Заводчани не бачать своїх зарплат у повному обсязі вже останні півроку. Ось і нині  прийшли до банкоматів по зароблене. Те, що отримали - розчаровує.

  Підприємство, яке підпорядковується "Укроборонпрому", завинило працівникам понад  43 мільйони гривень. Ще близько 30 мільйонів - постачальникам енергоносіїв. Проте на заводі запевняють: борги вже почали погашати. На рахунки підприємства надійшли гроші з Іраку, куди доправили виготовлені у Харкові 26 бронетранспортерів. 

  Валерій Предко, в.о. генерального директора заводу ім. В. А. Малишева: "Мы ежедневно платим зарплату . За май месяц мы уже больше половины выплатили. Выплатим в этом месяце за май месяц, начнем июнь платить".

  Осточно розрахуватися зі своїми працівниками - планують до кінця цього року. Тоді ж сплатять і за енергоносії. Кажуть, для цього є усі перспективи. До кінця року підприємство планує продати військової техніки ще на майже 200 мільйонів гривень. 

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал


  Попередній матеріал
  В Україні тимчасово закрили 5 оздоровчих закладів
  Наступний матеріал
  Знайшлися переможці лотереї EuroMillions
  Теги: