finance.bigmir.net

Кабмін зняв обмеження на витрати Міністерства з тимчасово окупованих територій

  Під час купівлі міністерством автівок та іншого обладнання не будуть застосовуватись граничні суми витрат

  Кабінет міністрів України зняв обмеження на здійснення видатків на придбання та утримання майна за рахунок міжнародної технічної допомоги Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "При здійсненні міністерством витрат на придбання автомобілів, персональних комп'ютерів, ноутбуків, іншого обладнання, меблів для обладнання робочих місць співробітників та придбання і утримання мобільних телефонів за рахунок коштів, передбачених на зазначені цілі міжнародними договорами (міжнародна технічна допомога), не застосовуються граничні суми витрат, які встановлені постановою №332 від 4 квітня 2001 року", – йдеться в постанові.

  Крім того, інформується, що "постановою від 2001 року встановлено граничні витрати на купівлю телефонів у 1,2 тис. грн за одиницю, а на їх утримання – 1,5 тис. грн на місяць, комп'ютерів – 13 тис. грн за одиницю, покупку меблів для члена уряду – 30 тис. грн і автомобіля для члена уряду – 500 тис. грн". Тобто, ці норми не поширюються на закупівлі, що проводяться Міністерством з тимчасово окупованих територій в рахунок міжнародної техдопомоги.

  Попередній матеріал
  Мавпа-довгожитель: У США відшукали найстарішу 60-річну горилу
  Наступний матеріал
  Ніякого шахрайства при прийнятті поправок до Податкового кодексу у бюджетну ніч не було – Южаніна

  Кабмін виділив 10 мільярдів на січневі пенсії

  Дивіться наживо на 5.ua засідання ВР та Кабміну

  "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави – Кабмін