11channel.dp.ua

Кабмін пропонує додатково виділити 9,1 млрд грн на фінансування армії

  У пропонованих Кабміном змінах до державного бюджету на 2014 рік передбачається виділення 9,1 млрд грн на додаткове фінансування українських силовиків, що беруть участь в антитерористичній операції.


  Про це під час брифінгу у Кабміні в понеділок заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У проекті змін до державного бюджету ми пропонуємо додаткове фінансування для українських Збройних сил України, Національної гвардії та всіх задіяних в антитерористичній операції - 9,1 млрд гривень", - сказав він.

  На відновлення східних регіонів України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції, пропонується виділити 3,3 млрд грн.

  "Друга стаття видатків - це відновлення сходу України. Ми пропонували близько 8 млрд грн, але після корегування до кінця поточного року ми передбачаємо суму в 3,3 млрд грн на відновлення знищеної інфраструктури сходу", - проінформував глава уряду.

  Водночас він додав, що необхідно думати не лише про Схід України, а й про всю країну.

  "Є вся держава, якій також потрібно допомагати, тому окремо мільярд гривень - на соціально-економічний розвиток регіонів буде в державному бюджеті України", - підкреслив Яценюк.

  Він запевнив, що, незважаючи на складність економічної ситуації та згортання активності іноземних інвесторів, уряд "знайшов можливість не зменшувати соціальних витрат, не скорочувати фактичних розмірів зарплат, не відправляти всіх у неоплачувані відпустки, а залишити колишнім рівень соціального забезпечення".
  Попередній матеріал
  У Харкові обстріляли відділення "ПриватБанку"
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив своїм радником Медведєва
  Теги:
  Loading...