dentons.com

Кабмін має намір продовжити надзвичайні заходи на ринку електроенергії

15 лютого Кабмін на екстреному засіданні ухвалив рішення про введення надзвичайних заходів, які дозволили увійти в режим економії вугілля антрацитової групи

Кабінет міністрів України має намір продовжити дію запроваджених місяць тому надзвичайних заходів на ринку електроенергії. Відповідне питання внесено до порядку денного засідання уряду, запланованого на сьогодні, 16 березня, передає УНІАН.

Доповідачем із питання виступить міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Рішення про запровадження надзвичайних заходів на ринку електричної енергії було розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і представлено в ході засідання Антикризового енергетичного штабу 13 лютого.

15 лютого Кабмін на екстреному засіданні ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів, які дозволили увійти в режим економії вугілля антрацитної групи. За інформацією віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка, інструкції з енергоспоживання передано на місця, і до порушників щодобових режимів енергоспоживання буде застосовано штрафні санкції.

Надзвичайна ситуація в українській енергетиці була багато в чому обумовлена оголошеною в січні блокадою поставок в Україну антрациту з непідконтрольних владі територій. Незважаючи на те, що видобуток вугілля вівся компаніями, зареєстрованими в Україні, відвантаження й постачання їх продукції фактично зупинилися.

З 10 лютого вугілля не надходить на теплові станції та підприємства металургії, що загрожує зупинкою виробництва тепла, електроенергії, а також зривом виробничих контрактів і скороченням доходів металургійних компаній.

Попередній матеріал
"Довго чекати не доведеться": Гонтарева розповіла, коли подасть у відставку
Наступний матеріал
Рада ухвалила зміни до КПК щодо заочного засудження
Loading...

В Україні від сьогодні діє режим надзвичайного стану в енергетиці

Надзвичайні заходи в енергетиці вступлять в дію з 17 лютого

Весняна заметіль у США: східне узбережжя засипало снігом, оголошено надзвичайний стан – фото

"Живий ланцюг" через Дністер: чому на Одещині протестують проти будівництва ГЕС

МінТОТ: Ремонт ЛЕП в Авдіївці відклали – немає гарантій безпеки

Авдіївка знову без світла: знеструмлені коксохім і фільтрувальна станція