Кабмін
Кабмін ZN.ua

Кабінет міністрів опублікував порядок переміщення товарів у зоні АТО

  Зазначається, перелік та обсяги товарів, що переміщуються до/з гуманітарно-логістичних центрів та через лінію зіткнення, визначаються МТОТ

  Кабінет міністрів України оприлюднив постанову про "Затвердження порядку переміщення товарів у район чи з району проведення антитерористичної операції". Відповідну постанову оприлюднено на Урядовому порталі.

  Зокрема, суб’єктам господарювання дозволятиметься переміщувати на тимчасово неконтрольовану територію та з тимчасово неконтрольованої території товари:

  • харчових продуктів у визначенні Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", які переміщуються у складі гуманітарних вантажів;
  • лікарських засобів у визначенні Закону України "Про лікарські засоби" та виробів медичного призначення, які переміщуються у складі гуманітарних вантажів;
  • товарів та продукції (в тому числі тих, що забезпечують функціонування та обслуговування або є необхідними у виробничому процесі) металургійної, гірничозбагачувальної, вугледобувної та енергогенеруючої галузей, об’єктів критичної інфраструктури за переліком та обсягами (вартість, вага, кількість), які затверджуються спільним рішенням МТОТ та Мінекономрозвитку.

  "Гуманітарно-логістичні центри створюються та облаштовуються на контрольованій території між контрольним пунктом в’їзду/виїзду та лінією зіткнення з метою забезпечення населення, що проживає на тимчасово неконтрольованій території, товарами та послугами, а також гуманітарною та благодійною допомогою", –йдеться у постанові.

  Зазначається, що місце розташування гуманітарно-логістичних центрів затверджується керівником антитерористичної операції.

  Крім того, перелік та обсяги (вартість, вага, кількість) товарів, що переміщуються до/з гуманітарно-логістичних центрів та через лінію зіткнення, визначаються МТОТ.

  Зазначається, що Постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 1 цієї постанови, який набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування, та пунктів 9 і 31 Порядку, затвердженого цією постановою, які набирають чинності через місяць з дня її опублікування.

  Нагадаємо, СБУ подала Кабміну перелік товарів, дозволених до ввезення в ОРДЛО.

  Попередній матеріал
  Райсуд Києва сьогодні обиратиме Насірову запобіжний захід
  Наступний матеріал
  Facebook має намір створювати власні шоу та серіали – WSJ
  Теги:
  Loading...

  Блокада ОРДЛО: вантажний локомотив нарешті відновив рух

  На сьогодні неможливо повернутись до ситуації, яка була до блокади ОРДЛО – політолог

  Каміння, бензопила та рушниці: Аваков опублікував відео нападу на учасників блокади ОРДЛО