lb.ua

Із 19 липня бізнес в Україні зможе не користуватися печатками – закон

  Держорганам буде заборонено вимагати наявність печатки на документах

  Із 19 липня бізнес в Україні зможе не користуватися печатками. 

  За законом про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, суб'єкт господарювання матиме право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не буде обов'язковим.

  Зазначений закон опубліковано 19 квітня 2017 року в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України", і він набере чинності за три місяці після публікації.

  Згідно із законом, держорганам забороняється вимагати наявність печатки на документах, тобто наявність або відсутність печатки не матиме жодних юридичних наслідків.

  Також буде вводитися адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки на документі. Така дія передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850–1700 грн).

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями (реєстраційний номер 4194) 14 квітня 2017 року.

  Попередній матеріал
  Аномальна погода в Україні: через негоду загинуло вже 7 осіб
  Наступний матеріал
  Стало відомо, хто виконуватиме обов'язки голови Фонду держмайна
  Loading...