Гриценка призначено головою Укрексімбанку

  Головою правління Державного експортно-імпортного банку України (Укрексімбанк) призначений Олександр Гриценко, повідомляє прес-служба банку.


  Згідно з офіційним повідомленням цієї кредитно-фінансової установи, призначення закріплено рішенням наглядової ради банку від 1 серпня п.р.

  На посаді глави правління банку Гриценко змінив Віталія Білоуса, який керував правлінням Укрексімбанку з лютого минулого року.

  У повідомленні зазначено, що Олександр Гриценко з червня-2007 по лютий-2013 працював віце-президентом департаменту ринку капіталів в країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки Standard Bank PLC, а з лютого-2013 по липень-2014 - на посаді асоційованого директора, члена комітету з управління активами Banque Havilland SA.

  У 2004-2005 роках новий керівник Укрексімбанку працював на посаді начальника управління комерційних боргових зобов'язань департаменту фінансової політики Міністерства фінансів України.

  Нагадаємо, Укрексімбанк заснований в 1992 році. Всі його акції належать державі.

  Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2014 року по розміру загальних активів Укрексімбанк займав третє місце серед 180 діючих в Україні банків.
  Попередній матеріал
  Сотні активістів пікетували МВС: вимагали відставки Авакова
  Наступний матеріал
  Українським військовим в зоні АТО передали 15 000 календарів зі світлинами львівських журналісток