5 канал

Гройсман: Уряд готовий взяти "під ключ" супровід великих інвестпроектів

Неможливо вирішити амбітне завдання відновлення економічного зростання без якісного інвестиційного ділового клімату – Гройсман

Кабінет міністрів України готовий брати "під ключ" супровід великих інвестиційних проектів, оскільки формування сприятливого інвестиційного клімату є ключовою умовою зростання економіки країни. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ході зустрічі з представниками французького бізнесу, що працює в Україні, передає прес-служба уряду

Зустріч пройшла напередодні українсько-французького ділового форуму, який відбудеться у Парижі 27-28 жовтня.

 "У період трансформацій у бізнесу виникають певні нетипові проблеми. Але завдання уряду – ці проблеми знімати з порядку денного і робити все для того, щоб інвестиції та бізнес були успішними", – зазначив прем'єр.

З його слів, вирішити амбітне завдання відновлення економічного зростання неможливо без якісного інвестиційного ділового клімату. "І тому для мене важливо розуміти, яким є реальний стан справ, які проблеми, успіхи, у чому потрібна підтримка держави та де держава має стати надійним партнером для інвестицій. Ми готові взяти на себе зобов'язання підтримки і супроводу інвестиційних проектів "під ключ". Це буде нашим завданням", – зауважив Гройсман.

Крім того, прем'єр нагадав, що вже завтра, 19 жовтня, Кабмін прийме рішення про створення Офісу супроводу інвестицій, який стане "точкою входу" інвестицій, займеться супроводом великих, а потім та середніх інвестиційних проектів, а також буде вести моніторинг ділового середовища.

Нагадаємо, Президент запросив норвезьких бізнесменів до приватизації українських підприємств.

Попередній матеріал
Прес-секретар Путіна, коментуючи заяву Захарченка, мимохідь підтвердив вплив Москви на бойовиків
Наступний матеріал
Історія неймовірної жаги до життя та чоловічої дружби: як поранений боєць вчився жити наново

Інвестиції в "Укрзалізницю": Балчун домовився про допомогу у €300 млн від європейських колег

Гройсман розповів, як оптимізують роботу з інвесторами

В Україні наступного тижня запрацює офіс супроводу інвестицій

Президент Порошенко та міністр торгівлі США обговорили інвестиції в Україну

Порошенко провів переговори з прем'єром Японії: говорили про безвіз та інвест-проекти

5 канал - трансляція наживо