rbc.ua

Гройсман: Блокування поставок вугілля призведе до віялових відключень електроенергії

  Прем'єр-міністр наголосив на необхідності запровадити більш жорсткий контроль за товарами, які переміщуються через лінію розмежування

  Блокування поставок вугілля призведе до віялових відключень електроенергії – до чого не варто доводити. Про це заявив голова Кабміну Володимир Гройсман в ефірі ТРК "Україна", повідомляє "СЕГОДНЯ.ua".

  "Блокування поставок вугілля, якому немає альтернативи – запитайте у експертів або фахівців в енергетичній сфері, вони скажуть вам про це – означає тільки одне: зупинка і віялові відключення, про які кажуть, по всій території України. Чи потрібно до цього доводити? Я вважаю, що ні", – зазначив Гройсман.

  Прем'єр-міністр наголосив, що потрібно зробити більш жорсткий контроль товарів, що переміщуються через лінію розмежування.

  "Я глибоко переконаний в тому, що раціонально потрібно розібратися. Якщо є питання контрабанди – жорсткий публічний контроль, буквально в онлайн-режимі. Все те, що стосується невеликої групи товарів – наприклад, вугілля і того, що необхідно для металургійного виробництва в Україні – сьогодні там працює 500 тис. осіб", – розповів Гройсман та підкреслив, що підприємства на непідконтрольній території платять податки в Україні, а частина з них приносять валютну виручку для країни.

  Нагадаємо, 26 січня почалася блокада залізничних шляхів, ініціаторами якої стали люди, що називають себе ветеранами АТО. За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

  Попередній матеріал
  Навесні "Укрпошту" перетворять на публічне акціонерне товариство
  Наступний матеріал
  Україні було сплачено 2,9 млн грн за воду на окупованому Донбасі
  Теги:
  Loading...