5.ua

Голова Нацбанку обговорив з президентом ЄБРР фінансову підтримку у 1 млрд євро

  Делегацією Європейського Банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на чолі з президентом Сумою Чакрабарті приїхала до Києва аби обговорити стратегічні напрямки розвитку співпраці на найближчі роки з Нацбанком України. Про це Голова НБУ Степан Кубів повідомив на своїй сторінці у Facebook 13 травня.


  За словами Кубіва, одним із ключових питань цієї зустрічі був розгляд процесу реформування української банківської системи, зокрема, якнайшвидше проведення зовнішнього аудиту та стрес-тестування банківських установ України.

  "Також інформую, що загальний пакет фінансової підтримки, яку отримає Україна від ЄБРР цьогоріч становитиме 1 млрд. євро. Вже найближчим часом, окрім затвердженої суми у 400 млн. євро, ЄБРР також планує надати на кредитування української економіки 250 млн. євро. Окрім фінансової допомоги наші європейські партнери також нададуть і всебічну технічну підтримку", - написав Кубів про підсумки зустрічі.

  Голова НБУ також зазначив: має сподівання, що "розроблений ЄБРР Меморандум про взаєморозуміння для української Антикорупційної ініціативи надасть потужний імпульс для поліпшення інвестиційного клімату в Україні".
  Попередній матеріал
  Окупаційна влада Криму дозволила жалобні заходи з приводу роковин депортації кримських татар
  Наступний матеріал
  Канада ввела додаткові санкції у зв‘язку з українською кризою