5.ua

Голова наглядової ради "ВЕТЕК" перебуває у Франції

  Голова наглядової ради української енергокомпанії "ВЕТЕК " Борис Тимонькін два тижні тому покинув Україну, полетівши до Франції.

  Про це по телефону він повідомив ИТАР -ТАСС.

  "Я не можу коментувати те, що зараз відбувається з компанією" ВЕТЕК ". Я два тижні тому відлетів до Франції", - сказав Тимонькін, відповідаючи на питання про місцезнаходження глави «ВЕТЕКа» Сергія Курченко і про те , яку відповідальність несе компанія перед своїми партнерами.

  Як повідомлялося раніше, Тимонькін - екс-глава правління ПАТ " Укрсоцбанк", UniCredit Bank влітку 2013 року обійняв посаду заступника голови наглядової ради ГК "ВЕТЕК". Він курирував фінансовий сектор групи компаній "ВЕТЕК", в який входили банківські та інвестиційні підрозділи. Взаємодія бізнес-одиниць групи з фінансовими та кредитними установами також було зоною відповідальності Бориса Тимонькіна .

  Раніше українські ЗМІ повідомляли , що місцезнаходження глави компанії Сергія Курченко невідомо. Президент Білорусії Олександр Лукашенко на запит лідера партії УДАР Віталія Кличка відповідав, що на території Білорусії Курченко немає.

  Попередній матеріал
  Турчинов звільнив з роботи радників Януковича
  Наступний матеріал
  У Межигір’ї знайшли колекцію українських стародруків
  Теги:
  Loading...