5 канал

Голова Фонду держмайна повідомив, коли буде озвучена нова стартова ціна на ОПЗ

Уряд схвалив запропоновані Фондом держмайна зміни до методики оцінки об'єктів, які підлягають приватизації, і це дає можливість змінити стартову ціни для Одеського припортового заводу

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

"Сьогодні відбулося декілька речей – це і методика, а більше не методика, а функціонал цієї робочої групи радників, які працюють для Кабінету міністрів, і сьогодні ми дали їм можливість переглядати ціну не тільки вгору, але й вниз, і це було основне. Раніше всі іноземці боялися, що ми будемо занижувати ціни, і виставили функціонал з точки зору підвищення ціни, але воно не виправдало себе у поточних умовах, тому потрібно розвернути функціонал трохи гнучкіше", – зазначив Білоус.

"Друге питання – на скільки знижувати ціну. На сьогоднішній момент оцінка пакету акцій – $530 млн в залежності від курсу. До цієї оцінки є крива чутливості вартості, яка визначається шляхом основних факторів, які впливають на ціну. На сьогоднішній день ці фактори дають нам підстави зважитися на певне зниження початкової ціни на аукціоні для того, щоб стимулювати інвесторів. Ми обговорювали зниження в половину, а може навіть більше, радники радять опуститися до $200 млн для старту, дехто говорить $300 млн – є різні точки зору. Тобто ми точно знаємо, що це не $500 млн, і це не $400 млн, ми підемо нижче", – додав голова Фонду.

За його словами, остаточну суму буде озвучено наступного тижня.

Попередній матеріал
У Кременчуці попрощалися із бійцем 92-ї механізованої бригади
Наступний матеріал
У ДФС 2 місяці слідкували за затриманим заступником керівника фіскальної служби Київщини
Теги:
Loading...
Голова Фонду держмайна: Якою буде нова стартова ціна на ОПЗ

Голова Фонду держмайна: Якою буде нова стартова ціна на ОПЗ

Ціна на ОПЗ може зменшитися вдвічі

Ціна на ОПЗ може зменшитися вдвічі