Голова АБУ прогнозує падіння гривні до 10.5 грн за $1 після виборів [відео]

  Падіння гривні сталося через те, що уряд штучно стримував її курс перед виборами, водночас не заохочуючи банківське кредитування. Це призвело до валютного дисбалансу на банківському ринку.

  Так вважає голова асоціації банків Олександр Сугоняко. За його прогнозами, сповзання вітчизняної валюти тільки починаєиться, і скоро за один доллар будуть простити 10 з половиною гривень. 

  Торги на Міжбанку сьогодні в обід зупинилися через брак заявок на ПРОДАЖ валюти. Учасники виставили лише заявки на КУПІВЛЮ. Як повідомляє агенція УНІАН із посиланням на одного з дилерів, зранку "Ощадбанк" виставив валюту на продаж, але суми було недостатньо для задоволення попиту. Торги відкрилися котируваннями 8, 13 - 8, 14 гривень за долар. Згодом за даними сайту межбанк - орг-юей, долар почав коштував 8, 20. Нацбанк з інтервенціям на торги не виходив.

  Олександр Сугоняко, Голова асоціації українських банків: "Була стратегічна помилка. Політичні, поточні стратегічні завдання виборчої кампанії поставили вище ніж завдання чисто економічного розвитку країни. І зажали кредитування. Зменшили грошову масу. Штучно утримували курс. І сьогодні ми пожинаємо плоди цього. Можна очікувати 30% девальвації. Але коли це відбудеться і чи буде це 30 чи може більше. Це буде залежати і від внутрішніх і від зовнішніх так само".   

  Попередній матеріал
  Нове інфекційне відділення відкрили на базі Білоцерківського територіально-медичного об`єднання
  Наступний матеріал
  Іще три золота завоювала українська збірна на паралімпійських іграх у Лондоні
  Теги: