5.ua

Глава НБУ провів зустрічі з західними банкірами про співпрацю

  Протягом 11-13 квітня голова Національного банку України Степан Кубів зустрівся з керівниками центральних банків Австрії, Канади, Нідерландів та Польщі та обговорив перспективи співпраці. Про це 14 квітня передає прес-служба НБУ.

  Під час зустрічі з головою Національного банку Польщі Мареком Бєлкою йшлося про можливість продовження подальшої співпраці в напрямі надання технічної допомоги, спрямованої на забезпечення фінансової стабільності в рамках проекту "Розбудова інституційної спроможності Національного банку України" та про початок другого етапу цього проекту щодо політики інфляційного таргетування та плаваючого обмінного курсу.

  З головою Банку Нідерландів Клаасом Кнотом українська сторона обговорила питання співпраці та отримання технічної допомоги для розвитку стратегічного планування в Національному банку та посилення окремих функцій центрального банку. Окремо йшлося про варіанти співпраці банків у рамках групи країн МВФ та Світового банку на чолі з Голландією.

  Глава НБУ Степан Кубів обговорив з головою Центрального банку Австрії Евальдом Новотним роботу в Україні філій австрійських банків. Також йшлося про участь нашої країни у Віденській ініціативі, яка була заснована в розпал фінансової кризи з метою запровадження дієвого механізму для координування зусиль з кризового менеджменту та регулювання проблем фінансового сектору країн центральної, східної та південно-східної Європи.

  Під час зустрічі з головою Центрального банку Канади Стефаном Полозом йшлося про надання Україні фінансової підтримки урядом Канади та технічної підтримки в галузі банківського нагляду, статистики, аналізу фінансової стабільності та підготовки до режиму інфляційного таргетування. Канадський уряд має намір виділити Україні черговий транш у розмірі $20 млн в рамках технічної допомоги, спрямованої на завершення переходу до інфляційного таргетування і вдосконалення монетарної політики та валютних операцій, реструктуризацію банківської системи, подальше вдосконалення банківського нагляду та розвиток аналізу фінансової стабільності, а також посилення загальної інституціональної спроможності Національного банку.

  Попередній матеріал
  У Горлівці близько 200 нападників штурмують міський відділ міліції
  Наступний матеріал
  До Одеси з Севастополя прибули перші звільнені українські кораблі
  Теги:
  Loading...