"Газпром" щось знає про нові можливі аварії на українських газопроводах

  Транзит російського газу в Європу через територію України йде без перебоїв, незважаючи на аварію на газопроводі в Полтавській області, повідомляє прес-служба "Газпрому". 


  "Незважаючи на аварію, транзит через Україну йде без перебоїв - приблизно 185 мільйонів кубометрів на добу", - йдеться в повідомленні компанії в мікроблозі в Twitter.

  "Це не єдина аварія на газовій системі України, можливо, вони ще будуть. Трубопровід потрібно підтримувати в працездатному стані. Труба старіє і в якийсь час відбуваються розриви", - прокоментував журналістам заступник голови правління "Газпрому" Віталій Маркелов, повідомляє РИА Новости.

  Раніше держслужба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що вибух на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород" у Полтавській області у вівторок стався внаслідок розгерметизації, через що стався витік і займання газу. Аварійні бригади перекрили пошкоджену ділянку газопроводу, потік газу перевели на паралельну нитку газопроводу. Вибух на газопроводі не впливає на обсяг транзиту газу до Європи, заявили в компанії "Укртрансгаз".

  МВС України раніше повідомляло, що розглядає кілька версій події, в тому числі теракт. Порушено справу про пошкодження або руйнування магістрального газопроводу.

  "Уренгой-Помари-Ужгород"- російсько-український магістральний експортний газопровід. З'єднує газові родовища півночі Західного Сибіру з кінцевими споживачами в Європі.

  Через вибух Україна вже втратила до 10 млн. куб м газу.
  Попередній матеріал
  Українські силовики розгромили позиції проросійських бойовиків біля міста Щастя
  Наступний матеріал
  Радбез ООН закликав розслідувати загибель журналістів на Сході України