joinfo.ua

Газопровід "Північний потік" призупинено на планове технічне обслуговування

  Газопровід "Північний потік", який прокладено в обхід України по дну Балтійського моря, зупинено на планове технічне обслуговування. Про це повідомили у компанії Nord Stream AG, яка є оператором газопроводу, пише УНІАН.


  Відповідно до повідомлення, від сьогодні й до 28 червня не працюватимуть дві нитки магістралі, а з 28 червня по 4 липня працюватимуть по одній нитці.

  За інформацією "Газпрому", транзит російського газу через Україну йде в контрактних параметрах, обсяг середньодобового прокачування збільшено з 180 до 214 млн. куб. м у зв'язку з ремонтом "Північного потоку".

  8 жовтня 2012 року, через 30 місяців після старту будівництва, газопровід "Північний потік" (Nord Stream) почав поставки газу по двох нитках.

  "Північний потік" - новий маршрут експорту російського газу до Європи. Він проходить через акваторію Балтійського моря від бухти Портова (район Виборгу) до узбережжя Німеччини (район Грайфсвальда). Газопровід складається з двох ниток довжиною 1224 км і загальною проектною продуктивністю 55 млрд куб. м газу на рік.

  Проект "Північний потік" реалізує спільне підприємство Nord Stream AG. Частки в компанії розподілені таким чином: ВАТ "Газпром" - 51%, Wintershall Holding і E.ON Ruhrgas - по 15,5%, Gasunie і GDF Suez - по 9%.
  Попередній матеріал
  У Раді нацбезпеки та оборони запевняють, що ситуація на всьому кордоні - контрольована
  Наступний матеріал
  Чільник ОБСЄ закликав негайно звільнити спостерігачів організації
  Теги:
  Loading...