Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

Галасюк розраховує, що Рада прийме "металургійний" закон

  Нардеп наголошує, що ветування закону про металобрухт не відповідає економічним інтересам України

  Голова Комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк розраховує, що Верховна Рада прийме "металургійний" закон вже сьогодні, 11 липня.

  "Я розраховую, що буде підтримка, оскільки за базовий "металургійний" закон проголосували 260 народних депутатів. Тобто це питання виходить за рамки політичної кон'юнктури, на питанні підтримки промисловості можна спекулювати. Вчора я звертався до голови Верховної Ради на Погоджувальній раді з тим, щоб після розгляду вранці в Комітеті цей закон з поправками Президента був включений в розпорядок дня", – зазначив політик у коментарі UAprom.

  З його слів, закон повинен бути сьогодні в прохідній частині. "Комітет одноголосно висловився на користь української металургії. Такі важливі питання для української промисловості повинні вирішуватися невідкладно", – наголосив депутат.

  Галасюк зазначив, що ветування "металургійного" закону не відповідає економічним інтересам України: "Цей закон життєво необхідний для забезпечення національної безпеки і сприяння промисловості. Більш того, ми вже неодноразово доводили, що закон повністю відповідає нормам СОТ".

  Втім, за його словами, доводиться погоджуватися з правками Президента як із вимушеним компромісом. "Будь моя воля, я б взагалі заборонив експорт брухту з країни, оскільки у нас є потужності по його переробці і життєво важливі потреби оборонної сфери і промисловості", – резюмував народний депутат.

  Нагадаємо, сьогодні, Комітет ВР з питань промислової політики і підприємництва прийняв поправки Президента до "металургійного" закону. Відповідно до них мито продовжується не на два, а на один рік.

  Попередній матеріал
  Інвалідність через поранення: Президент підписав закон про виплату одноразової грошової допомоги поліцейському
  Наступний матеріал
  Синоптики попереджають про сильні дощі та шквали
  Теги:
  Loading...