Глава Мінфіну обіцяє, що Бюджет-2015 приймуть до Нового року

  Проект бюджету України на 2015 рік наразі знаходиться в стадії розробки, після чого буде винесений на громадське обговорення.

  Про це глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила на своїй сторінці у Facebook.

  "Ми знаходимося в середині процесу в рамках уряду та коаліції, проводимо мозкові штурми, дебати та обговорювання, як дохідної так і витратної частини бюджету. Ми ще не завершили, отже остаточний проект досі не погоджено. Ідеї, які були опубліковані в інтернеті або обговорюються наразі - це просто ідеї", - написала вона.

  За словами Яресько, Міністерство фінансів представить остаточний набір законопроектів, необхідних для прийняття бюджету на 2015 рік, як тільки вони будуть готові.

  "Після того, як ключові законопроекти для формування бюджету будуть погоджені в уряді, я буду готова публічно його обговорювати і пояснювати більш докладно, сподіваюся, що це станеться за тиждень. Потім, коли цей початковий набір законів, що визначають правила складання бюджету та децентралізації бюджетного процесу, буде прийнято парламентом, міністерством буде підготовлено бюджет на підставі прийнятих законів. Звичайно, ми повинні почати новий рік з новим бюджетом", - наголосила міністр.

  Попередній матеріал
  У Брюсселі стартує саміт Україна-ЄС
  Наступний матеріал
  Міноборони звітує про постачання теплих речей та амуніції на фронт

  Сенат США ухвалив бюджет на 2015 рік

  Із парламенту відкликали проект бюджету на 2015 рік

  Київські чиновники поцупили з бюджету майже 320 млн грн

  Яценюк: державний бюджет 2015 року буде максимально жорстким